Site Kuralları

SİTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ ve SİTE KURALLARI

Siteye üye kullanıcılar doğrudan site yazarı olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle siteye üye olan herkes Yazarlık Sözleşmesi’ne de tabidir. Siteye üye olan kullanıcılar, Yazarlık Sözleşmesi, Hukuksal Aykırılık Bildirimi, Gizlilik Politikası, Site Kuralları belgelerindeki açıklamalara uyacağını beyan ve taahhüt eder.

1- Sitede yazilan mesajlardan tamamen yazan forum/ site üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma/siteye gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum/site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image’ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.

10- Site/Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

11- Site/Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

12- Site/Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı site/forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

13- Sitemizdeki dosyaları başka sitelerde yayınlayamazsınız. Tespit edilirse gerekli işlemler yapılacaktır.

14- Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren her türlü içerik,yorum, mesaj, herhangi bir materyal YASAKTIR.

15- Siteye üye olan ya da kullanan herkes istenilen bilgileri doğru olarak vermekle sorumludur. Güvenlik nedeniyle üye veya kullanıcı İP adresleri kayıt edilmektedir. Bu konu ile ilgili “Gizlilik Politikası” sayfamızı okuyunuz.

16- Telif Hakkı içeren yayınlar ve dosyaların paylaşılması yasaktır. Bu konu ile ilgili “Hukuksal Aykırılık Bildirimi” sayfamızı okuyunuz.

17- Siteye/Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı