Ders çalışma programları

LGS Ders çalışma programı Pomodoro tekniğine göre

8. Sınıf Ders Çalışma Planını indirin

8. Sınıf öğrencilerinin LGS’ye hazırlanmaları için özel olarak LGS ders çalışma programını hazırladık. 8. Sınıf LGS  Ders Çalışma Programını indirin. 8. Sınıf Yeni LGS müfredatına göre hazırlanmış ders programını inceleyiniz. Bu sayfadaki Ders çalışma programları Pomodoro Zaman Yönetimi tekniğine göre hazırlanmıştır. Pomodoro zaman yönetimi incelemesi yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Klasik ders çalışma planlarına veya programlarına artık son. Pomodoro tekniği ile zamanı daha etkili kullanacaksınız. Sizler için profesyonel olarak hazırlanmış 8. Sınıf LGS ders çalışma programı ile sınav başarınızın artmasına  katkı sağlayacaktır. Düzenli kullanmaya özen gösterirseniz başarınız mutlaka artacaktır.

Pomodoro tekniğine göre hazırlanmış 5 farklı ders çalışma programını sizler için hazırladık. Her seviyedeki öğrenciler düşünülerek hazırlanmıştır.

Pomodoro Tekniği ile Ders Çalışma Planı Özellikleri

  • – Beşli Yıldız sistemine göre seviyelere ayrılmıştır.
  • – Beş Yıldız 🌟🌟🌟🌟🌟- Hedefi Çok Yüksek Olanlar için
  • – Dört Yıldız 🌟🌟🌟🌟 – Hedefi Yüksek Olanlar için
  • – Üç Yıldız 🌟🌟🌟 – Çok Çalışanlar için
  • – İki Yıldız 🌟🌟 – Çalışanlar için
  • – Bir Yıldız 🌟- Az Çalışanlar için
  • Ortaokul 5.6.7.8. sınıf tüm seviye ders çalışma planı içerisinde günlük olarak derslere göre yapılan hedeflerim yazıldığı kazanım takip listesi yer almaktadır.
Ortaokullar 5.6.7.8 sınıf ders çalışma programı kazanım takip listesi - E1ADA528 BE8B 4C71 BFF5 9F1D9C88D53E 300x137 - 5.6.7. Sınıf Ders çalışma programı Pomodoro tekniğine göre - E1ADA528 BE8B 4C71 BFF5 9F1D9C88D53E 300x137 - LGS Ders çalışma programı Pomodoro tekniğine göre
Ortaokullar 5.6.7.8 sınıf ders çalışma programı kazanım takip listesi

8. Sınıf LGS Ders Çalışma Programları- Pomodoro Tekniğine Göre

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı