Hakkımızda

Sitemiz tamamen gönüllü üyelerin katkılarıyla eğitim alanında daha kaliteli bir eğitim, daha bilinçli bir eğitim anlayışı ile hizmet etmektedir.

Herhangi bir kurumun veya kuruluşun veya başka bir şeyin devamı, bağlantısı değildir.

Amacımız:
Alanında Profesyonel Eğitim Sitesi olmaktır. Kaliteli eğitim, kaliteli eğitimciler ve kalitei içerik ve kaliteli bir web sitesi ile mümkün olacağını düşündüğümüzden bu site üzerinden destek veriyoruz.

Sitemiz ücretsiz üyelik sistemi ile faaliyet gösteren Eğitim sitesidir. Genel kullanıcı kitlesi eğitim alanıdır. Bu eğitim alanına veliler, öğretmenler, öğrenciler ve diğer alanlardaki insanlar girmektedir.
Sitemiz hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki tüm içerikler ücretsizdir. İçeriklerimizi kendi uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. Ancak ticari faaliyetlerde kullanamazsınız. Başka yerde yayınlanmasına karşıyız.

Sitemiz bir dosya indirme sitesi değildir. Hiçbir zaman da böyle bir amaç gütmemiştir. Bu nedenle dosya çöplüğü haline gelmiş diğer eğitim siteleri ile karşılaştırılmaması gerekir. Az ama öz olsun mantığından hareketle kaliteli içeriklere yer vermeye çalışıyoruz.
Hiçbir zaman -gereksiz yere- şu kadar üyemiz olsun gibi bir kaygımız olmamış ve olmayacaktır.

Ticari kaygılarımız yoktur. Bu nedenle sizleri can sıkıcı reklamlarla muhatap etmemekteyiz.

Burası eğitimcilerin, eğitim görenlerin, eğitim almak isteyenlerin buluşma noktasıdır.

Neden Libre Ofis programını destekliyoruz?
Günümüz dünyasında ücretsiz ve açık kaynak bir ofis programı dururken paralı ofis programlarını desteklemek bir bakıma insanları yönlendirmektir. Bu nedenle bir çok Avrupa ülkesinin yaptığı gibi ücretsiz ofis programı olan libre ofis programını destekliyoruz ve içeriklerimizi libre ofis programına göre eklemekteyiz.
Windows ve Linux işletim sistemlerinde çalışması da ayrıca bir güzelliktir.

BURASI KALİTENİN ADIDIR.

Son söz olarak, “Bilgi paylaştıkça çoğalır” ilkesinden hareketle sizler de sitemiz altında bilginizi paylaşarak eğitime katkı sağlamanızı öneriyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı